Reklam? Ge

Lamba Kapal?
Lamba A?k

Orjinal Adı: How To Lose A Guy in 10 Days

Tür: Komedi, Romantik

Dil: Türkçe Dublaj

IMDB Puanı: 6.1

Ülke: ABD, Almanya

Vizyon Tarihi: 2003

Yönetmen: Donald Petrie

Oyuncu: Adam Goldberg, Annie Parisse, Archie MacGregor, Bebe Neuwirth, Celia Weston, James Murtaugh, Justin Peroff, Kate Hudson, Kathryn Hahn, Matthew McConaughey, Michael Michele, Robert Klein, Samantha Quan, Shalom Harlow, Thomas Lennon

Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir Film Özeti:

Composure dergisindeki “Nasıl Yapmalı” köşesinin yazarı olan Andie Anderson’ın (Kate Hudson) önünde kısa sürede teslim etmesi gereken alışılmadık bir görev vardır. Kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı ve onların kaçmasına sebep olan hataları birinci elden deneyimleyerek yazması gerekmektedir. Önündeki süre ise sadece 10 gündür.

Bu süre içinde bir erkek bulması, onu kendisine aşık etmesi, sonra da kendisinden bıktıracak klasik flört hatalarını yapması gerekmektedir. Bu görev için hedef seçtiği Benjamin Barry (Matthew McConaughey) adlı reklamcı gencin durumu da başka bir alemdir. O da kendi patronuyla iddiaya girmiştir ve istediği kadını 10 gün içinde kendisine aşık edebileceğini ileri sürmektedir.

Herkesin dürüstlük aradığını söylediği bir dünyada tamamen aldatmacaya dayalı bir ilişkinin yürüme şansı var mıdır? Haydi bahse girelim!


YORUM YAPIN